C927U102KYYDCA7317
MFR.Part #
C927U102KYYDCA7317
JLCPCB Part #
C1631236
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 400V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS