C927U102KYYDBAWL35
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C927U102KYYDBAWL35
JLCPCB Part #
C1632098
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 400V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS