C921U820JZSDAAWL20
MFR.Part #
C921U820JZSDAAWL20
JLCPCB Part #
C1632520
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 82pF X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS