C921U750JVSDCAWL40
MFR.Part #
C921U750JVSDCAWL40
JLCPCB Part #
C6138893
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 75pF X1,Y1 ±5% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS