C921U750JUSDAAWL45
MFR.Part #
C921U750JUSDAAWL45
JLCPCB Part #
C3286764
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 75pF X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS