C921U332MZVDAAWL20
MFR.Part #
C921U332MZVDAAWL20
JLCPCB Part #
C3287993
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS