C921U222MYWDCAWL40
MFR.Part #
C921U222MYWDCAWL40
JLCPCB Part #
C3285802
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 400V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS