C921U102KZYDAAWL20
MFR.Part #
C921U102KZYDAAWL20
JLCPCB Part #
C1632150
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 440V X1,Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS