C921U102KZYDAA7317
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C921U102KZYDAA7317
JLCPCB Part #
C3287143
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 440V X1,Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS