C917U750JYSDCAWL40
MFR.Part #
C917U750JYSDCAWL40
JLCPCB Part #
C3286825
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 75pF X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS