C917U680JZSDCAWL40
MFR.Part #
C917U680JZSDCAWL40
JLCPCB Part #
C1631754
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 68pF X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS