C917U620JZSDCAWL40
MFR.Part #
C917U620JZSDCAWL40
JLCPCB Part #
C1631642
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 62pF X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS