C917U620JYSDCA7317
MFR.Part #
C917U620JYSDCA7317
JLCPCB Part #
C3286258
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 62pF X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS