C911U680JYSDAA7317
MFR.Part #
C911U680JYSDAA7317
JLCPCB Part #
C3287107
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 68pF X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS