C911U620JYSDCAWL35
MFR.Part #
C911U620JYSDCAWL35
JLCPCB Part #
C3287359
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 62pF X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS