C911U561KZYDAAWL45
MFR.Part #
C911U561KZYDAAWL45
JLCPCB Part #
C1882897
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 560pF X1,Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS