C911U560JVSDAA7317
MFR.Part #
C911U560JVSDAA7317
JLCPCB Part #
C7099921
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 56pF X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS