C911U560JUSDAA7317
MFR.Part #
C911U560JUSDAA7317
JLCPCB Part #
C6478648
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 56pF X1,Y1 ±5% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS