C911U510JVSDAAWL45
MFR.Part #
C911U510JVSDAAWL45
JLCPCB Part #
C6528736
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 51pF X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS