C911U510JUSDBAWL35
MFR.Part #
C911U510JUSDBAWL35
JLCPCB Part #
C6138881
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 51pF X1,Y1 ±5% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS