C911U500JVSDCA7317
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C911U500JVSDCA7317
JLCPCB Part #
C3287677
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 50pF X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS