C911U500JUSDCAWL35
MFR.Part #
C911U500JUSDCAWL35
JLCPCB Part #
C5567846
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 50pF X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS