C911U500JUSDBAWL40
MFR.Part #
C911U500JUSDBAWL40
JLCPCB Part #
C5567843
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 50pF X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS