C911U471KVYDCA7317
MFR.Part #
C911U471KVYDCA7317
JLCPCB Part #
C7099915
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 470pF X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS