C911U471KVYDBA7317
MFR.Part #
C911U471KVYDBA7317
JLCPCB Part #
C6138877
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 470pF X1,Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS