C911U470JUSDBAWL40
MFR.Part #
C911U470JUSDBAWL40
JLCPCB Part #
C6142493
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 47pF X1,Y1 ±5% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS