C911U102MVWDCA7317
MFR.Part #
C911U102MVWDCA7317
JLCPCB Part #
C3285878
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 400V X1,Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS