C911U102MUWDAAWL45
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C911U102MUWDAAWL45
JLCPCB Part #
C3287051
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS