C907U510JYSDCA7317
MFR.Part #
C907U510JYSDCA7317
JLCPCB Part #
C3287219
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 51pF X1,Y2 ±5% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS