C907U500JYSDCAWL35
MFR.Part #
C907U500JYSDCAWL35
JLCPCB Part #
C3286176
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 50pF X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS