C907U471KZYDCA7317
MFR.Part #
C907U471KZYDCA7317
JLCPCB Part #
C3287979
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 470pF X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS