C907U390JYSDAAWL50
MFR.Part #
C907U390JYSDAAWL50
JLCPCB Part #
C1883142
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 39pF 400V X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS