C907U330JYSDBA7317
MFR.Part #
C907U330JYSDBA7317
JLCPCB Part #
C3286608
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 33pF 400V X1,Y2 ±5% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS