C907U152MYVDAAWL20
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C907U152MYVDAAWL20
JLCPCB Part #
C3287290
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5nF 400V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS