C907U101KZYDCAWL40
MFR.Part #
C907U101KZYDCAWL40
JLCPCB Part #
C1627153
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 440V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS