C907U100JZSDCAWL40
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C907U100JZSDCAWL40
JLCPCB Part #
C1631860
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10pF 440V X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS