C905U200JYSDAA7317
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C905U200JYSDAA7317
JLCPCB Part #
C1883202
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 20pF 400V X1,Y2 ±5% 插件,P=5mm Safety Capacitors