C901U510JZSDAAWL20
MFR.Part #
C901U510JZSDAAWL20
JLCPCB Part #
C3287324
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 51pF X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS