C901U510JYSDCAWL35
MFR.Part #
C901U510JYSDCAWL35
JLCPCB Part #
C3286382
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 51pF X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS