C901U500JYSDCAWL40
MFR.Part #
C901U500JYSDCAWL40
JLCPCB Part #
C3287063
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 50pF X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS