C901U471KZYDCAWL35
MFR.Part #
C901U471KZYDCAWL35
JLCPCB Part #
C1626081
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 470pF X1,Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS