C901U471KZYDCA7317
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C901U471KZYDCA7317
JLCPCB Part #
C1626079
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 470pF X1,Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS