C901U471KYYDCA7317
MFR.Part #
C901U471KYYDCA7317
JLCPCB Part #
C3287901
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 470pF X1,Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS