C901U390JZSDAA7317
MFR.Part #
C901U390JZSDAA7317
JLCPCB Part #
C1627228
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 39pF 440V X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS