C901U390JYSDBAWL35
MFR.Part #
C901U390JYSDBAWL35
JLCPCB Part #
C3287032
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 39pF 400V X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS