C901U360JUSDAAWL45
MFR.Part #
C901U360JUSDAAWL45
JLCPCB Part #
C3286570
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 36pF 400V X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS