C901U331KVYDCAWL40
MFR.Part #
C901U331KVYDCAWL40
JLCPCB Part #
C6138875
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 330pF 400V X1,Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS