C901U300JUSDBAWL35
MFR.Part #
C901U300JUSDBAWL35
JLCPCB Part #
C3286734
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 30pF 400V X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS