C901U240JZSDBAWL40
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C901U240JZSDBAWL40
JLCPCB Part #
C1627038
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 24pF 440V X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS