C901U240JVSDCAWL40
MFR.Part #
C901U240JVSDCAWL40
JLCPCB Part #
C3287644
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 24pF 400V X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS